Αίτηση Δήλωση για πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ – ΜΟΝΟ μαθητές

Δημοσιεύθηκε η εγκύκλιος για την υποβολή Α-Δ για τις Πανελλαδικές 2021 (Κατεβάστε εδώ).

• Οι αιτήσεις αφορούν ΜΟΝΟ τους ΜΑΘΗΤΕΣ ( Κατεβάστε ΕΔΩ την Αίτηση ) ΠΡΟΣΟΧΗ…!!!
  • ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΚΡΙ ΠΛΑΙΣΙΑ
  • ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ…. (ΕΔΩ)
  • Όποιος υποψήφιος/α επιλέξει ή το πλαίσιο 18 ή το πλαίσιο 19β) 10+11, απαιτείται επιπλέον να υποβάλει και τη σχετική Αίτηση-Υπεύθυνη Δήλωση (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ) για τα 3 Μουσικά Τμήματα. (βλέπε Κεφ 6 στην εγκύκλιο). Στην περίπτωση αυτή, επέλεξε από τον Κατάλογο Μουσικών Οργάνων και συμπλήρωσε ανάλογα την παραπάνω αίτηση (Παράρτημα).

Συμβουλευτείτε τον ΠΙΝΑΚΑ με τα Πανελλαδικά Εξεταζόμενα Μαθήματα ανά Ομάδα Προσαναρολισμού και Επιστημονικό Πεδίο με τους Συντελεστές Βαρύτητας.

ΠΡΟΣΟΧΗ…. ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ MAIL ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΠΟ 25-11-2020 ΕΩΣ 30-11-2020. (παρακαλούμε στο θέμα να αναγράφεται: Α-Δ Πανελλαδκών και το ονοματεπώνυμο για τον εύκολο εντωπισμό του υποψηφίου).